Lidhje

Operacion kundër kultivimit të marijuanës


Forca speciale të policsë dhe Misioni italian policor morën pjesë në një operacion në shkallë të gjerë për shkatërrimin e sipërfaqeve të mbjella me marijuanë në Jug të Shqipërisë. Operacioni u përqëndrua në zonën e Tepelenës.

XS
SM
MD
LG