Lidhje

Arqipeshkvi Masafra mbi Shenjtërimin e Nënë Terezës


Kryetari i Konferencës Ipeshkvnore të Shqipërisë, Arqipeshkvi i Shkodër-Pultit, Imzot Ëngjëll Masafra, thotë në një intervistë për Zërin e Amerikës se Shenjtërimi i Nënë Terezës është një ngjarje e rëndësishme për kishën dhe mbarë kombin shqiptar.

XS
SM
MD
LG