Lidhje

Kurban Bajarami në Shkodër


Në Shkodër u festua sot Kurban Bajrami, duke vlerësuar tolerancën dhe bashkëjetesën ndërfetare, tradita këto të banorëve të këtij qyteti.

XS
SM
MD
LG