Lidhje

Mërgimi në fokusin e piktorëve të rinj shqiptarë


Tiranë: Mërgimi hyn në veprat e piktorëve të rinj
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

Tiranë: Mërgimi hyn në veprat e piktorëve të rinj

Në Tiranë, artistët e rinj kanë çelur një ekspozitë me vepra mbi mërgimin. Kjo temë po zë përherë e më tepër vend në krijimtarinë e të rinjve shqiptarë. Qendra kulturore ASA po përpiqet të shfaqë në publik talentin e tyre dhe të tërheqë vëmendjen mbi idetë dhe nevojat, që ata kanë.

Tiranë: Mërgimi hyn në veprat e piktorëve të rinj
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

XS
SM
MD
LG