Lidhje

Kosovë, thirrje kundër trafikimit të qenieve njerëzore


Kosovë, thirrje kundër trafikimit të qenieve njerëzore
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:37 0:00

Në Kosovë, ambasadori amerikan Greg Delawie tha se vitin e kaluar, qeveria ka identifikuar më pak viktima të trafikut të qënieve njerëzore dhe ka ndjekur më pak të dyshuar, duke bërë që shkalla e dënimeve të jetë më e ulëta në 5 vitet e fundit.

XS
SM
MD
LG