Lidhje

Maratona Artistike "Mos Ma Prek Valbonën"


Maratona artistike "Mos Ma Prek Valbonën"
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:38 0:00

Maratona artistike "Mos Ma Prek Valbonën"

Në parkun kombëtar të Valbonës u zhvillua sot Maratona Artistike "Mos Ma Prek Valbonën". Prej muajsh banorë të Valbonës dhe shoqëria civile po kundërshtojnë ndërtimin e Heceve në luginën e Valbonës për shkak të dëmtimit të natyrës dhe turizmit në këtë zonë të mbrojtur. Korrespondenti i Zërit të Amerikës na dërgoi nga Valbona kronikën:

Maratona artistike "Mos Ma Prek Valbonën"
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:38 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG