Lidhje

Panair me produktet e Hasit


Panair me produktet e Hasit
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:38 0:00

Hasi eshte nje nga bashkite e largeta malore ne Verilindje te Shqiperise, ku fermeret perballen me veshtiresi per tregtimin e prodhimeve bujqesore, qe jane baza e jeteses se tyre. Ne perpjekje per te siguruar tregun, fermeret e Hasit organizuan panairin e pare me produkte pyjore dhe jo pyjore

XS
SM
MD
LG