Lidhje

Fushata parazgjedhore në Maqedoni


Fushata ne Maqedoni
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:18 0:00

Fushata ne Maqedoni

Në Maqedoni, partitë politike ndodhen para një sfide që është procesi i besueshëm i zgjedhjeve të 11 dhjetorit. Zgjedhjet do të vëzhgohen nga mbi 300 përfaqësues të Zyrës për të Drejtat e Njeriut pranë OSBE-së dhe nga organizata të tjera ndërkombëtare, si dhe nga një numër i madh i vëzhguesve vendorë.

Fushata ne Maqedoni
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:18 0:00

XS
SM
MD
LG