Lidhje

Mesazhi i Krishlindjeve nga Imzot Engjëll Masafra


Mesazhi i Krishlindjeve nga Imzot Masafra
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:58 0:00

Mesazhi i Krishlindjeve nga Imzot Masafra

Në prag të natës së Kishtlindjeve, kryetari i Konferencës Ipeshkvnore të Shqipërisë, imzot Engjëll Massafra i drejtoi një mesazh gjithë besimtarëve, përmes të cilit apelon për ruajtjen e vlerave më të mira të kombit dhe besimit. Imzot Massafra tha se, viti që po kalojmë shënoi ngjarje shumë të rëndësishme, të cilat bëjnë krenar besimtarët dhe të gjithë shqiptarët.

Mesazhi i Krishlindjeve nga Imzot Masafra
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:58 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG