Lidhje

Tiranë: Dhurata e veçantë e Vitit të Ri


Dhuratë e veçantë për festat e fundit të vitit
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:10 0:00

Dhuratë e veçantë për festat e fundit të vitit

Në Tiranë, atmosfera e festave të fund-vitit po arrin kulmin, me zbukurime të shumta në qytet dhe dhurata të ndryshme në familje.

Por një grup djemsh të rinj menduan të bëjnë një dhuratë të veçantë.

Grupi i motoristëve “Shqiponjat e Rrugëve” vendosën të dhurojnë gjak për të sëmurët e fundvitit, duke ftuar qytetarët për gjeste humane ndaj banorëve në vështirësi.

Dhuratë e veçantë për festat e fundit të vitit
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:10 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG