Lidhje

Malësia e Madhe dhe përpjekjet për zhvillim


Malësia e Madhe dhe përpjekjet për zhvillim
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:15 0:00

Emisioni televiziv i Zërit të Amerikës Ditari, transmetohet çdo ditë në orën 18:00.

XS
SM
MD
LG