Lidhje

Gjendje e keqe nga dëbora në Jug të Shqipërisë


Reshje të mëdha dëbore kanë përfshirë Jugun e Shqipërisë duke sjellë probleme për popullsinë vendore. Autoritetet në Gjirokastër po punojnë për zhbllokimin e rrugëve ndërkohë që opozita kërkoi thirrjen e Shtabit të Emergjencave dhe një Plan veprimi për situatën.

XS
SM
MD
LG