Lidhje

Korrupsioni zgjedhor dhe shoqëria civile


Korrupsioni zgjedhor dhe shoqëria civile
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:46 0:00

Organizata të shoqërisë civile në Shqipëri po nxisinnë nivelin vendor diskutime mbi korrupsionin zgjedhor si rrezik për demokracinë shqiptare. Në Gjirokastër përfaqësuesit e Koalicionit të Vëzhguesve Vendorë kërkuan bashkëpunim më të madh me organizatat e shoqerisë civile dhe komunitetet qytetare.

Korrupsioni zgjedhor dhe shoqëria civile
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:46 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG