Lidhje

Shqetësime për mungesën e transparencës në gjyqësor


Shqetësime për mungesën e transparencës në gjyqësor
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:12 0:00

Publikimi i vendimeve gjyqësore pa emrat e palëve në proces dhe të dhëna të tjera të rëndësishme po kundërshtohet nga një grup gazetarësh dhe aktivistësh të të drejtave të njeriut në Tiranë, të cilët e quajnë këtë praktikë një përpjekje që minon transparencën në sistemin e drejtësisë.

XS
SM
MD
LG