Lidhje

Përkthimi i veprës së At Zef Pllumbit


Përkthimi i veprës së At Zef Pllumbit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:38 0:00

Përkthyesja dhe producentja e kinematografisë, Keda Kaceli, e cila ka përkthyer në italisht vëllimin e parë të trilogjisë "Rrno vetëm për me tregue", të At Zef Pllumit, thotë se po vazhdon punën për përkthimin dhe botimin edhe të dy vëllimeve të tjera të librit si dhe për ekranizimin e tij.

Përkthimi i veprës së At Zef Pllumbit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:38 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG