Lidhje

Java e familjes në Shkodër


Java e familjes në Shkodër
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

Bashkia e Shkodrës organizoi Javën e Familjes, përmes të cilës synon sensibilizimin e opinionit, shoqatave dhe strukturave shteterore për vemendje më të madhe ndaj problemeve me të cilat përballet sot familja shqiptare, probleme si dhuna, divorci apo braktisja e fëmijëve dhe të moshuarve.

XS
SM
MD
LG