Lidhje

Analistët për zhvillimet në Shqipëri


Analistet per zhvillimet politike ne Shqiperi
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:27 0:00

Analistet per zhvillimet politike ne Shqiperi

Në Tiranë, parlamenti u mblodh në një seancë të jashtëzakonshme për të miratuar 6 ministra të rinj në kabinetin Rama, pas marrëveshjes së kryeministrit me kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha.

Ata do të kryejnë detyra teknike gjatë periudhës së zgjedhjeve, dhe sipas analistëve, kjo i ka shtuar besimin opozitës për një proces të rregullt zgjedhor.

Me të rejat më të fundit dhe me komentet e analistëve na njeh korrespondenti ynë, Ilirian Agolli.

Analistet per zhvillimet politike ne Shqiperi
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:27 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG