Lidhje

Kosovë: Partitë politike angazohen për transparencë financiare


Kosovë: Partitë politike angazohen për transparencë financiare
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:04 0:00

Në Kosovë, partitë politike që po garojnë për zgjedhjet parlamentare të 11 qershorit nënshkruan të hënën një deklaratë nëpërmjet së cilës zotohen se do jenë transparentë lidhur me financat dhe shpenzimet gjatë fushatës zgjedhore.

XS
SM
MD
LG