Lidhje

Serbi: Presidenti Vuçiç bën betimin


Serbi: Presidenti Vuçiç bën betimin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Presidenti i ri i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, tha të mërkurën se do të punojë për ruajtjen e lidhjeve me Rusinë, do të mbajë Serbinë në rrugën drejt Bashkimit Evropian dhe do të vazhdojë të kundërshtojë pavarësinë e Kosovës.

XS
SM
MD
LG