Lidhje

Shqipëri: Mbështetja për fëmijët jetimë dhe të braktisur


Shqipëri: Mbështetja për fëmijët jetimë dhe të braktisur
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

Braktisja e fëmijëve vazhdon të jetë një problem shqetësues për shoqërinë shqiptare. Ndaj të ejten, në Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve shoqatat joqeveritare apeluan për një mbështetje më të madhe, fuqizimin e familjes dhe komunitetit, me synim shmangjen e braktisjen e fëmijëve nga prindërit.

Shqipëri: Mbështetja për fëmijët jetimë dhe të braktisur
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG