Lidhje

Padi e re kundër reformës në drejtësi


Padi e re kundër reformës në drejtësi
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:03 0:00

Më 1 qershor, Shoqata Kombëtare e Gjyqtarëve dhe Unioni i Gjyqtarëve të Shqipërisë, depozituan në Kushtetuese padi kundër ligjit “Për organet e qeverisjes së sistemit të drejtësisë”, ligjit “Për statusin e gjyqtarëve dhe prokurorëve”, si dhe ligjit të vetingut.

XS
SM
MD
LG