Lidhje

Arsimi shqip në Mal të Zi


Arsimi shqip ne Mal te Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:16 0:00

Arsimi shqip ne Mal te Zi

Në Mal të Zi, një numër ekspertësh dhe zyrtarësh shqiptarë kanë shprehur besimin se gjatë këtij viti do të mënjanohen disa nga problemet që e rëndojnë arsimin shqip në vend. Siç njofton korrespondenti ynë Ali Salaj, ata thonë se do të ketë përmirësim të teksteve shkollore dhe infrastrukturës shkollore.

Arsimi shqip ne Mal te Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:16 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG