Lidhje

Ecuri normale e numrimit të votave në Shkodër, Kukës dhe Lezhë


Ecuri normale e numrimit të votave në Shkodër, Kukës dhe Lezhë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:35 0:00

Ecuri normale e numrimit të votave në Shkodër, Kukës dhe Lezhë

Në qarqet Shkodër, Lezhë dhe Kukës, procesi i numrimit të votave po zhvillohet me ritme më të shpejta dhe në situatë më të qetë se në zgjedhjet parlamentare të vitit 2013. Kandidatët për deputetë të Partisë Demokratike dhe të Partise Socialiste në Qarkun e Shkodrës pranojnë se, si në procesin e votimit, ashtu edhe atë të numrimit të votave, po arrihen standartet e kërkuara.

Korrespondenti i Zërit të Amerikës, Pëllumb Sulo, përgatiti kronikën që po trasmetojmë:

Ecuri normale e numrimit të votave në Shkodër, Kukës dhe Lezhë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:35 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG