Lidhje

Rezultatet e zgjedhjeve në Gjirokastër, Fier dhe Vlorë


Rezultatet e zgjedhjeve në Gjirokastër, Fier dhe Vlorë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:17 0:00

Në Qarkun e Gjirokastrës, Fierit dhe Vlorës përfundoi procesi i numërimit të votave me një fitore në pjesën dërmuese të Partisë Socialiste. Rezultatet gjithashtu tregojnë se ndryshe nga viti 2013 partia për Drejtësi, Integrim dhe Unitet, nuk ka arritur të nxjerrë asnjë deputet në Qarket e Vlorës dhe të Fierit.

Rezultatet e zgjedhjeve në Gjirokastër, Fier dhe Vlorë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:17 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG