Lidhje

Voskopojë, investime për të nxitur turizmin


Voskopojë, investime për të nxitur turizmin
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

Voskopoja, një zonë turistike në Juglindje të Shqipërisë, po nxit kohët e fundit investime publike dhe private që pritet të përmirësojnë zhvillimin e zonës.

XS
SM
MD
LG