Lidhje

Restaurimi i kishave të vjetra në Voskopojë


Restaurimi i kishave të vjetra në Voskopojë
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:53 0:00

Kisha disa qindravjecare në Voskopojë të Korcës po restaurohen për të ruajtur vlerat e trashëgimisë dhe per t`i shërbyer prurjes turistike që ka nisur të rritet në këtë zonë.

XS
SM
MD
LG