Lidhje

Media Arkivi

Basha: Marrëveshja me Ramën vdiq


Basha: Marrëveshja me Ramën vdiq
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:34 0:00

Në Shqipëri kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha tha sot se marrëveshja e 18 majit të kaluar, mes tij dhe kryeministrit Edi Rama ka vdekur për shkak të manipulimit sipas tij të zgjedhjeve të 25 qershorit.

XS
SM
MD
LG