Lidhje

Drejtoresha e Zërit të Amerikës viziton Shqipërinë


Drejtoresha e Zërit të Amerikës viziton Shqipërinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Drejtoresha e Zërit të Amerikës, Amanda Bennett, e cila po viziton 5 vende të Ballkanit, ishte sot në Shkodër. Në këtë vizitë ajo shoqërohet nga drejtori i sektorit të Euroazisë në Zërin e Amerikës, Elez Biberaj dhe shefi i shërbimit shqip, Arben Xhixho.

XS
SM
MD
LG