Lidhje

Media Arkivi

Komiteti Shqiptar i Helsinkit dhe shoqëria civile kundër terrorizmit


Komiteti Shqiptar i Helsinkit dhe shoqëria civile kundër terrorizmit
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:14 0:00

Komiteti Shqiptar i Helsinki po bashkepunon me shoqerine civile ne perpjekjen e perbashket kunder shfaqjeve te ekstremizmit te dhunshem dhe terrorizmit.

XS
SM
MD
LG