Lidhje

Komiteti Shqiptar i Helsinkit dhe shoqëria civile kundër terrorizmit


Komiteti Shqiptar i Helsinkit dhe shoqëria civile kundër terrorizmit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:14 0:00

Komiteti Shqiptar i Helsinki po bashkepunon me shoqerine civile ne perpjekjen e perbashket kunder shfaqjeve te ekstremizmit te dhunshem dhe terrorizmit.

Perfaqesues te ketij komiteti u shprehen sot, gjate nje takimi te zhvilluar ne Shkoder se, per momentin nuk ka te dhena te shkuarjes se luftetareve nga Shqiperia ne vendet ne konflik. Megjithate, u shërehen ata, si strukturat shteterore, ashtu edhe e gjithe shoqeria duhet te vazhdojne perpjekjet per ta goditur si fenomen.

Korrespondent i Zerit te Amerikes, Pellumb Sulo, pergatiti kroniken qe po tramsetojme:

Komiteti Shqiptar i Helsinkit dhe shoqëria civile kundër terrorizmit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:14 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG