Lidhje

Nënshkodra dhe rreziku i përmbytjeve


Fillimi i stinës së reshjeve ka risjellë vëmendjen drejt Nënshkodrës, si zona më e rrezikuar në Shqipëri nga përmbytjet. Megjithë investimet e kryera vitet e fundit për riaftësimin e argjinaturave, Nënshkodra vazhdon të përballet me probleme përsa i përket mbrojtjes nga përmbytjet.

Nënshkodra dhe rreziku i përmbytjeve
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:41 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG