Lidhje

Lezha përgatitet për Vitin e Skenderbeut


Reportazh mbi Besëlidhjen e Lezhës dhe Skenderbeun, ndërkohë që viti 2018 është shpallur nga qeveria shqiptare si Viti i Skenderbeut, në përkujtim të 550 vjetorit të vdekjes së heroit kombëtar të shqiptarëve, Gjergj Kastriotit, Skenderbeut.

XS
SM
MD
LG