Lidhje

Lezha përgatitet për Vitin e Skenderbeut


Lezha përgatitet për Vitin e Skenderbeut
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:53 0:00

Reportazh mbi Besëlidhjen e Lezhës dhe Skenderbeun, ndërkohë që viti 2018 është shpallur nga qeveria shqiptare si Viti i Skenderbeut, në përkujtim të 550 vjetorit të vdekjes së heroit kombëtar të shqiptarëve, Gjergj Kastriotit, Skenderbeut.

XS
SM
MD
LG