Lidhje

Sofra Pukjane, një mbështetje për vendlindjen


Sofra Pukjane
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:29 0:00

Sofra Pukjane

Në qytetin e Pukës, që gjendet në verilindje të Shqipërisë, u mbajt sot “Sofra Pukjane”, një nismë e intelektualëve dhe biznesmenëve të njohur, që synojnë të promovojnë vlerat e traditave të pasura historike dhe kulturore të vendlindjes dhe të mbështesin zhvillimin ekonomik dhe social të saj.

Korrespondenti i Zërit të Amerikës, Pëllumb Sulo, ishte sot në Pukë prej nga na përcolli kronikën që po trasmetojmë:

Sofra Pukjane
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:29 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG