Lidhje

Debat mbi mandatin e kryeprokurorit Llalla


Debat mbi mandatin e kryeprokurorit Llalla
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:46 0:00

Misioni amerikan OPDAT dhe ai europian EURALIS rekomandojnë zgjedhjen e një drejtuesi të përkohshëm deri në ngritjen e Këshllit të Lartë të Prokurorisë.

XS
SM
MD
LG