Lidhje

Forum për Ballkanin në Këshillin e Atlantikut


Forum për Ballkanin në Këshillin e Atlantikut
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:48 0:00

Këshilli i Atlantikut, mblodhi në Uashington zyrtarë të lartë të administratës amerikane, anëtarë të Kongresit, ekspertë dhe ministra të jashtëm të Ballkanit Perëndimor për të diskutuar sfidat e rajonit dhe rëndësinë e një përfshirjeje më të madhe amerikane para rrezikut nga ndërhyrja e Rusisë.

XS
SM
MD
LG