Lidhje

Muzeu i Dëshmisë dhe Kujtesës në Shkodër


Muzeu i Dëshmisë dhe Kujtesës në Shkodër
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:19 0:00

"Muzeu i Kujteses" ne qytetin e Shkodres është mjaft i frekuentuar si nga vizitorë vendas e të huaj. Muzeu shpalos para vizitorëve krimet e kryera nga regjimi komunist, duke i ndihmuar të njihen me këtë pjesë të errët të historisë së Shqipërisë.

XS
SM
MD
LG