Lidhje

Ekspozita e fotografit Robert Pichler


Ekspozita e fotografit Robert Pichler
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:26 0:00

Shqipëria e viteve 90-të është në fokus të fotoekspozitës së fotografit austriak Robert Pichler, hapur në galerinë e arteve në Shkodër. Janë 80 foto, që sjellin dëshmi dokumentare nga jeta në Shqipëri në fundin e komunizmit dhe fillimin e demokracisë.

XS
SM
MD
LG