Lidhje

Viti mbarëkombëtar i Skënderbeut edhe tek shqiptarët në Malin e Zi


Viti mbarëkombëtar i Skënderbeut edhe tek shqiptarët në Malin e Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:22 0:00

Viti mbarëkombëtar i Skënderbeut me një sërë aktivitetesh po shënohet edhe tek shqiptarët në Mal të Zi. Që në fillim të këtij viti në kalanë e lashtë të Ulqinit u mbajte një performancë e veçantë dhe shumë e bukur kushtuar heroizmave të Skënderbeut, pasqyruar në bedenat e kalasë.

XS
SM
MD
LG