Lidhje

Kapen mbi 600 kg kokainë në Durrës


Kapen mbi 600 kg kokainë në Durrës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Në Shqipëri sot në orët e para të mëngjesit u sekuestrua një sasi prej 613 kilogram kokaine. Dy persona u arrestuan dhe një tjetër është në kërkim. Sipas opozitës sasia e kapur është dëshmi se krimi i organizuar ka marrë nën kontroll dhe trafikun e drogave të forta

XS
SM
MD
LG