Lidhje

Diskutim në Kongres për 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës


Diskutim në Kongres për 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

Në një diskutim të organizuar të mërkuren në Uashington nga Komisioni i Dhomës së Përfaqësuesve për Demokraci dhe Partneritet, me rastin e dhjetë vjetorit të pavarësisë së Kosovës, pjesëmarrësit theksuan se duhet një angazhim më i madh i udhëheqësve të Kosovës në trajtimin e këtyre sfidave.

XS
SM
MD
LG