Lidhje

Ulqin, në pritje të qeverisë së re vendore


Ulqin, në pritje të qeverisë së re vendore
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

Në zgjedhjet vendore të 4 shkurtit në Ulqin, partitë politike shqiptare fituan shumicën.Përfaqësuesit politikë të shqiptarëve shprehin gatishmërinë për një koalicion të mundshëm mes partive shqiptare dhe këto ditë pritet të fillojnë zyrtarisht bisedimet midis tyre.

XS
SM
MD
LG