Lidhje

Pas Nënshkodrës, zgjerohet sipërfaqja e përmbytur


Pas Nënshkodrës, zgjerohet sipërfaqja e përmbytur
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:50 0:00

Pas Nënshkodrës, përmbytjet janë shtrirë sot edhe në pikën turistike të Shirokës dhe lagjjet periferike të Shkodrës. Autoritetet raportojnë për më shumë se 5400 hektarë të përmbytura dhe rreth 500 banesa te rrethuara nga uji.

XS
SM
MD
LG