Lidhje

Nënshkodër, vazhdon situata e rënduar nga përmbytjet


Nënshkodër, vazhdon situata e rënduar nga përmbytjet
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:19 0:00

Disa mijëra banorë të zonës fushore të Nënshkodres, prej tre javesh vazhdojnë të përballen me përmbytjet, që janë shtrirë në rreth 5 mijë hektare tokë bujqësore duke rrethuar nga uji edhe 500 banesa dhe biznese të zonës.

XS
SM
MD
LG