Lidhje

Shqipëri: Veprimtari sensibilizuese për autizmin


Shqipëri: Veprimtari sensibilizuese për autizmin
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:17 0:00

Në Shqipëri, këtë muaj po zhvillohen veprimtari sensibilizuese në mbështetje të fëmijëve me autizëm. Sot, fëmijët e një klase të shkollës speciale “3 Dhjetori” në Shkoder ishin në stadiumin e qytetit të tyre, ku u takuan dhe zhvilluan një lojë me futbollistët e ekipit të tyre të zemrës, Vllazninë.

XS
SM
MD
LG