Lidhje

Shqipëri, fushatë për mbrojtjen e pyjeve


Shqipëri, fushatë për mbrojtjen e pyjeve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:50 0:00

Në Shqipëri, Federata e Pyjeve dhe Organizata CNVP po punojnë per ndergjegjesimin e qytetareve per mbrojtjen dhe shtimin e siperfaqeve pyjore. Njesia administrative e Rubikut, ne bashkine e Reshenit, ka perfituar nga projektet.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG