Lidhje

Shqipëri: Opozita, thirrje për dorëheqjen e ministrit Xhafaj


Shqipëri: Opozita, thirrje për dorëheqjen e ministrit Xhafaj
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:05:04 0:00

Në Shqipëri opozita kërkoi dorëheqjen e ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, ndaj të cilit prej disa ditësh ajo ka lëshuar akuza të ndryshme, lidhur me të vëllanë e tij. Kryeministri Rama i cilësoi sot një “maskaradë me synime destabilizuese”, sulmet dhe akuzat e opozitës ndaj ministrit Xhafaj

XS
SM
MD
LG