Lidhje

Takimi BE-Ballkani Perëndimor


Takimi BE-Ballkani Perëndimor
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Zyrtarët e lartë të mbi 30 vendeve evropiane, mblidhen të enjten në Sofje të Bullgarisë në takimin e lartë ndërmjet Bashkimit Evropian dhe gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor. Takimi që është i pari i këtij lloji pas 15 vjetësh, synon të rikonfirmojë ardhmërinë evropiane të vendeve të rajonit.

XS
SM
MD
LG