Lidhje

Klinikat e Ligjit, në ndihmë të qytetarëve


Klinikat e Ligjit
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00

Muajt e fundit, në Shkodër, Durrës dhe Tiranë, janë hapur “Klinikat e Ligjit”, që u ofrojnë qytetarëve ndihmë për zgjidhjen e problemeve me administratën publike. Në këtë klinikën në Shkodër, e cila mbulon zonën veriore të Shqipërisë, gjatë katër muajve të fundit janë regjistruar 65 raste të qytetarëve që kanë kërkuar ndihmë ligjore për problemet që kanë me administratën

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG