Lidhje

Shkodër, takim i qeverive Shqipëri-Mali i Zi


Takim i qeverive Shqiperi-Mali i Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:56 0:00

Takim i qeverive Shqiperi-Mali i Zi

Në qytetin e Shkodrës u zhvillua sot takimi i parë i përbashkët mes qeverisë së Shqipërisë dhe qeverisë së Malit të Zi, ku u nënshkruan disa marrëveshje të përbashkëta në fushën e infrastrukturës dhe kulturës.

Gjatë një konference të përbashkët për shtyp, kryeminsitrat e te dy vendeve vlerësuan nivelin e lartë te bashkëpunimit në të gjithë fushat e interesit të përbashkët.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG