Lidhje

Takim i qeverive Shqiperi-Mali i Zi


Takim i qeverive Shqiperi-Mali i Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:56 0:00

Në qytetin e Shkodrës u zhvillua sot takimi i pare i përbashkët mes qeverive se Shqipërise dhe Malit të Zi, ku u nenshkruan disa marreveshje ne fushen e infrastruktures dhe kultures. Kryeminsitrat e te dy vendeve vleresuan nivelin e larte te bashkepunimit ne fushat e interest te perbashket.

XS
SM
MD
LG